Projekt PoznajPodatki Press powstał w roku 2012. Jesteśmy wydawcą portali internetowych o tematyce podatkowej. Prowadzimy także profile na popularnych portalach społecznościowych, przygotowujemy poradniki w formie video i organizujemy bezpłatne porady telefoniczne ekspertów z zakresu prawa podatkowego.

Przez ponad 5 lat działalności stworzyliśmy profesjonalny zespół redakcyjny składający się z osób pracujących społecznie, będących jednocześnie aktywnymi zawodowo specjalistami na co dzień zajmującymi się prawem podatkowym.

Przez cały czas dążymy do rozwoju, jak i zapewnienia Państwu w 100% profesjonalnych treści na naszych stronach internetowych.

Publikujemy teksty o wysokiej jakości merytorycznej, przygotowywane przez specjalistów w oparciu o wiarygodne źródła. Zawsze staramy się pisać w sposób zrozumiały dla każdego!
Publikacje przygotowujemy według aktualnych stanów prawnych. Weryfikujemy aktualność opublikowanych wcześniej treści i zawsze informujemy o ważnych zmianach!
Jesteśmy dostępni w najpopularniejszych mediach społecznościowych, dołącz do nas, śledź zmiany i bądź na bieżąco!
Strony www. przygotowane zostały w sposób umożliwiający korzystanie z nich na urządzeniach mobilnych – telefonach i tabletach!